Peggle Deluxe

Peggle Deluxe dla Mac

Ekscytująca i podskakująca gra

Peggle Deluxe to adaptacja zabawnej gry Bust-a-Move, zamiast tego musisz użyć swojego kanonu, aby zestrzelić pomarańczowe kołki i cegły. Gra oferuje 55 różnych poziomów o różnym stopniu trudności, z większą ilością elementów i kołków dodawanych w...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Piękna grafika
  • Mnóstwo poziomów
  • Natychmiastowa powtórka w zwolnionym tempie

Wady

  • Żaden

Niezbędny
10
Peggle Deluxe to adaptacja zabawnej gry Bust-a-Move, zamiast tego musisz użyć swojego kanonu, aby zestrzelić pomarańczowe kołki i cegły.

Gra oferuje 55 różnych poziomów o różnym stopniu trudności, z większą ilością elementów i kołków dodawanych w miarę postępu. Twoim celem jest nie tylko wyeliminowanie wszystkich pomarańczowych kołków i cegieł, ale także nadzieja, że ​​twoja piłka wpadnie do ruchomego kosza na dole, aby zebrać więcej punktów i darmowych piłek.

Kiedy uderzysz ostatni kołek, gra przełączy się w tryb spowolnionego ruchu i powiększy akcję, dopóki twoja kula nie uderzy w kołek, uwalniając gwiazdy i tęcze, w tym, co nazywa "ekstremalną gorączką". Wtedy będziesz mógł zebrać więcej punktów. Możesz także skorzystać z funkcji natychmiastowej powtórki w dowolnym momencie podczas odtwarzania, aby sprawdzić ostatnie ujęcie.

Dla bardziej doświadczonych Peggle Deluxe zawiera również 75 wyzwań Wielkiego Mistrza, które potrwają wiele godzin.

Gra oferuje piękną grafikę i animacje oraz przyjemną muzykę i dźwięki.

Jeśli szukasz przyjemnej gry i lubisz jednoręki bandyta, pokochasz Peggle Deluxe.

Do you have what it takes to become a Peggle Master? Take your best shot! Ready, aim... bounce! Use 10 mystical Magic Powers to clear all the orange pegs from 55 fantastic levels and achieve extreme fever!

Features:

  • Master 55 levels and 10 Magic Powers!
  • Conquer 75 Grand Master challenges!
  • Play friends or the computer in Duel Mode!
  • Save and replay your hottest shots!

Najczęściej pobierane Logiczne na mac

Peggle Deluxe

Download

Peggle Deluxe 1.01

Opinie użytkowników o Peggle Deluxe

Sponsorowany×